• Головна
  • На Рівненщині в приміщенні Корецької РДА виявили агітацію Тягнибока (Відео)
Вибори-2014
12:07, 23 травня 2014 р.

На Рівненщині в приміщенні Корецької РДА виявили агітацію Тягнибока (Відео)

Вибори-2014

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА в одному з кабінетів Корецької РДА виявили пакунки з агітаційними матеріалами кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока.

У кабінеті, в якому організували імпровізований штаб ВО «Свободи», на столах лежали газети «Свобода», а також агітаційні матеріали кандидата у президенти України Олега Тягнибока, зокрема листівки, календарі, а також банер з написом «А з нашого боку Тягнибок».

Зазначимо, що згідно з ч.21 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України»: «Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності".

Варто зауважити, що деякі матеріали також не містили вихідних даних, що є порушенням п.3 ст. 59 ЗУ «Про вибори Президента України», яка каже: «Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів».

Також, відповідно до ст. 21213 Кодексу України про адміністративні правопорушення, «виготовлення або замовлення виготовлення під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корець #передвиборна агітація #тягнибок #порушення норм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...