• Головна
  • На Рівненщині Богомолець, Порошенко та Ляшко розміщують агітацію без вихідних даних, - громадські активісти
Вибори-2014
10:07, 21 травня 2014 р.

На Рівненщині Богомолець, Порошенко та Ляшко розміщують агітацію без вихідних даних, - громадські активісти

Вибори-2014

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували на Рівненщині розміщення агітаційних листівок без вихідних даних кандидатів у президенти України Ольги Богомолець, Петра Порошенка та Олега Ляшка. Про це 0362 повідомила прес-служба ГО ОПОРА.

Листівки кандидата у президенти України Ольги Богомолець були розміщені у Рівному й містили запрошення на зустріч з кандидатом у Рівному, що мало відбутися на майдані Незалежності.

На Рівненщині Богомолець, Порошенко та Ляшко розміщують агітацію без вихідних даних, - громадські активісти, фото-1

Жодних вихідних даних агітаційні листівки не містили.

Подібними листівками запрошували також на зустріч із кандидатом у президенти Олегом Ляшком. Агітаційні запрошення, надруковані на звичайному папері, були розміщені у Дубровиці й містили запрошення на зустріч з Ляшком у Рівному 20 травня.

Також у Костополі спостерігачами ОПОРИ були помічені агітаційні плакати кандидата у президенти Петра Порошенка з написом «Жити по-новому. Петро Порошенко», які також не містили вихідних даних.

На Рівненщині Богомолець, Порошенко та Ляшко розміщують агітацію без вихідних даних, - громадські активісти, фото-2

Відповідно до ч. 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України» друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Також, відповідно до ст. 21213 Кодексу України про адміністративні правопорушення, «виготовлення або замовлення виготовлення під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно,

- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження

- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#передвиборна агітація #богомолець #ляшко #порошенко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...