• Головна
  • У Рівненській ОДА вислухали представників територіальних громад по відео
Відеоконференція
16:18, 20 травня 2014 р.

У Рівненській ОДА вислухали представників територіальних громад по відео

Відеоконференція

З’ясувати, чи є супротив громади області щодо призначення новим начальником обласного управління внутрішніх справ Миколу Щирука вирішив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Висловити думку громади мали можливість голови усіх районних рад та міські голови Рівненщини. В Рівненській обласній держадміністрації влаштували відеозв’язок. Про це 0362 повідомляє прес-служба РОДА.

«Злочинність на Дубенщині за останні місяці зросла. У нас в районі вже зареєстровано 14 випадків розбоїв. І те, що досі немає керівника, ускладнює ситуацію з безпекою громадян», - зазначив на консультаційній відеоконференції в ОДА голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук.                 

 «Треба давати можливість молодим людям йти на посади», - зауважила голова Корецької райради Марина Михайловська.

Загалом присутні на відеоконференції зійшлися на тому, що особисто нового очільника міліції області Миколу Щирука ніхто не знає. А тому порекомендували йому приїхати до кожного району та познайомитися не лише з особовим складом, а й з керівниками районів. Загалом, у цій ситуації пропонувалося й укласти угоду про порозуміння, аби спочатку дати людині можливість попрацювати, а тоді вже робити висновки про професійність та відповідність посаді.

Узагальнив відеоконференцію з районами голова ОДА: «Усі присутні тут, зокрема журналісти, почули думку представників територіальної громади. З почутого я роблю висновок, що яскравого супротиву проти призначення Миколи Щирука начальником УМВС області немає, принаймні я цього тут не почув, як і ви. Ще раз нагадую усім присутнім позицію Рівненської обласної держадміністрації у цій ситуації: ОДА не призначає і не погоджує керівників правоохоронних органів. Однак, до мене звернулися окремі представники громадських організацій, які виступали і за, і проти призначення Миколи Щирука. Я зініціював цю відеоконференцію, аби почути об’єктивну думку усієї територіальної громади області, а це 1 мільйон 157 тисяч населення», - зауважив Сергій Рибачок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відеоконференція #сергій рибачок #микола щирук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...