![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:38, 17 травня 2014 р.
У Рівному встановлено нові контейнери для сміття єврозразка та 2 біотуалети
Для забезпечення належного санітарного стану під час відпочинку рівнян на пляжі Басівкутського озера, працівниками КАТП 1728 встановлено 6 контейнерів для збору сміття.
До Дня Європи в місті Рівне 17 травня 2014 року КАТП 1728 розмістило на майдані Незалежності 2 біотуалети та 3 контейнери єврозразка для сміття. Про це 0362 повідомили у прес-службі Міськради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...