• Головна
  • Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підсумувала досягнення за рік
12:31, 16 травня 2014 р.

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підсумувала досягнення за рік

Справжнє свято науки та інновацій. Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підбила підсумки діяльності за 2013-2014 навчальний рік. Цей позашкільний навчальний заклад було створено у 2006 році. Він об’єднує тисячі молодих та талановитих учнів. Обдаровані діти мають можливість завдяки МАНу розкрити свій науковий потенціал, поглибити знання та реалізувати науково - дослідницькі нахили. Усього Рівненська МАН нараховує 10 відділень та 56 секцій. Найчисельніші: історико - географічне відділення, філології та мистецтвознавства. У цьому році діти гідно продемонстрували свої знання на різних етапах конкурсу - захисту науково- дослідницьких робіт. 38 школярів Рівненщини стали переможцями у третьому Всеукраїнському етапі конкурсу –захисту. 

За словами голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка, школярі, які займаються в Рівненській Малій академії наук учнівської молоді це, безперечно, інтелектуальна еліта Рівненщини, це ті, хто у майбутньому, визначатиме пріоритетні завдання наукової галузі у нашій державі.

Оцінив досягнення РМАНУМ і директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий. Він зазначив, що Рівненська МАН виконує важливу роль у розвитку позашкільної освіти краю. Будучи чи не одним із наймолодших закладів в Україні, вона змогла стати центром спілкування та досягнень для молодих науковців.

Підбиваючи підсумки, керівництво області відзначило кращих наукових керівників та переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 навчальному році почесними грамотами та подяками.

Про це повідомила прес-служба Управління освіти й науки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мала академія наук #досягнення за рік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...