• Головна
  • У Рівному на сесії облради вирішували долю колишнього приміщення жіночої консультації
11:49, 16 травня 2014 р.

У Рівному на сесії облради вирішували долю колишнього приміщення жіночої консультації

Питання про недоцільність передачі приміщення по вул.Драгоманова, 9 (колишня жіноча консультація) для користування Апеляційному суду області прийшли відстоювати на сесію Рівнеради місцеві активісти. На їх думку, саме у цьому приміщенні має бути створено Художній музей. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Місцеві депутати запропонували альтернативний варіант майбутній картинній галереї. Депутати Рівнеради пропонують передати приміщення колишньої поліклініки з міської в обласну комунальну власніть.

Офіційну позицію обласної ради із зазначеного питання озвучив під час засідання міськради заступник голови облради Степан Павлюк:«Ми підтримуємо створення Художнього музею у Рівному. Незважаючи на те, що до цього часу не було жодного звернення міськради щодо можливої заміни приміщень, обласна рада шукає приміщення, де можна було б розмістити Апеляційний суд замість будівлі колишньої жіночої консультації. На жаль, в обласній комунальній власності немає вільних приміщень площею понад 2 тис.кв.м., які могли б задовольнити потреби суду. Тому ми пропонуємо облаштувати Художній музей вприміщенні по вул.Толстого, 20 площею 400 кв.м яке належить до обласної комунальної власності. Зараз ми вже припинили процедуру його відчуження. Звернення, яке ставиться на голосування має наслідком вилучення з власності міста і передачі у комунальну власність області активів на десятки мільйонів гривень. Окрім того, щоб зробити там капітальний ремонт та привести його до нормального стану необхідно біля 30 млн. грн., а обласний бюджет не витримає такого додаткового навантаження. Водночас Апеляційний суд зробить належний ремонт, щоб фасад будівлі відповідав архітектурному комплексу історичного центру міста, адже на ці цілі в держбюджеті вже виділено необхідні кошти. Приміщення колишнього департаменту екології та природних ресурсів по вул.Толстого, 20 площею 400 кв.м. розміщене також в історичному центрі міста поблизу Краєзнавчого музею. У випадку розміщення в ньому Художнього музею, буде створено єдиний музейний комплекс, зручний для відвідувачів».

Окрім того, керівництво обласної ради висловлює серйозні побоювання щодо можливості передачі будівлі по вул.. Драгоманова у приватну власність. Адже якщо залучати для проведення ремонтних робіт приватних інвесторів, законодавчо виникає можливість приватизації цієї історичної будівлі, і тоді ні міська ні обласна рада не матимуть жодного впливу на подальшу долю будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жіноча консультація #дагоманова 9 #художній музей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...