• Головна
  • Ціни на продукти харчування строго регулюються, - Рівненська ОДА
12:45, 15 травня 2014 р.

Ціни на продукти харчування строго регулюються, - Рівненська ОДА

Мова йде про торгівельну надбавку до оптових цін виробника на хліб не вище 8 відсотків. На борошно, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі – 15 відсотків. Це без урахування витрат на їх транспортування, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ціни регламентуються відповідно до діючих нормативних актів Кабінету Міністрів України.

А це дає змогу відслідкувати ціну продовольчого товару та розмір торговельної (постачальницько-збутової) надбавки на шляху від виробника (оптового постачальника) до кінцевого реалізатора (роздрібна торговельна мережа) або споживача (підприємство харчової промисловості).

Крім того, відповідно до вимог уряду суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва та/або реалізації основних продуктів харчування, зобов’язані попередньо задекларувати зміни оптово-відпускних цін на такі продукти, у випадку, якщо загальне зростання ціни перевищує 1 відсоток протягом місяця. За порушення у ціновій сфері передбачена адмінвідповідальність.

Контроль за правильністю формування, встановлення та застосування цін на основні продукти харчування здійснюється Державною інспекцією України з контролю за цінами. Адреса рівненського підрозділу вул. Кавказька,5, тел. 0362 633302.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ціни на продукти #регулювання #надбавка до оптових цін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...