• Головна
  • Михайло Кириллов попросив вибачення за «бурштинову перестрілку» на Рівненщині
11:02, 14 травня 2014 р.

Михайло Кириллов попросив вибачення за «бурштинову перестрілку» на Рівненщині

сколихнула не лише жителів північних районів області, але й усієї Рівненщини. Міліція і прокуратура області наразі . З приводу цих подій голова Рівненської обласної ради оприлюднив на офіційному сайті облради звернення. Публікуємо без змін:

Події в Сарненському районі переконали мене в необхідності вжиття негайних заходів із забезпечення безпеки мешканців області та додаткової охорони природних ресурсів Рівненщини. Гіркий досвід доводить, що певні особи готові на все заради досягнення своїх меркантильних цілей. У той же час, я змушений констатувати низький рівень дієздатності правоохоронних органів, ефективна робота яких дозволила б запобігти виникненню подібної ситуації.

Перш за все, я прошу вибачення у мешканців північних районів, які стали невільними учасниками жорстоких подій навколо  природних багатств краю. Як голова Рівненської обласної ради, я зроблю все можливе щоб забезпечити їхню безпеку та правопорядок в регіоні. З цією метою, доки не буде налагоджено нормальну роботу правоохоронних органів, за дотриманням правопорядку в районах області додатково слідкуватимуть учасники громадських формувань, які неодноразово доводили свою ефективність під час Революції Гідності.

Всі організатори та виконавці спроби  захоплення контролю над видобутком бурштину у Сарненському районі мають бути виявлені та притягнені до відповідальності.

14 травня відбудеться позачергова сесія Рівненської обласної ради, під час якої буде ухвалено звернення до Верховної  Ради з вимогою узаконити видобуток бурштину та забезпечити права та гарантії для місцевого населення.

Насамкінець, хочу запевнити, що я не допущу кримінального переслідування мешканців Сарненського району, які були змушені захищатися від озброєних нападників. Змушений констатувати, що організатори конфлікту вже розпочали кампанію з перекручування фактів задля того, щоб перекласти вину за скоєне на місцевих мешканців. Цього не можна допустити. Рівненщина вже неодноразово доводила, що здатна відстояти своїх земляків. Я переконаний, що і цього разу спільними зусиллями нам вдасться вирішити проблему та не допустити її повторення у майбутньому.

 

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#михайло кириллов #звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...