• Головна
  • Божественна музика, що здатна трансформувати особистостей: Єгор Грушин та Роксолана Пахолків у Рівному.
13:23, 12 травня 2014 р.

Божественна музика, що здатна трансформувати особистостей: Єгор Грушин та Роксолана Пахолків у Рівному.

Музика, котра не заважає думати. Котра вибудовує думки послідовно, чітко... У голові вже не звучить багатоголосся ідей. Спокій і тиша наповнюють усе єство. Ми сконцентровані та розслаблені. Глибинна медитація. Думки стають об'ємними і виразними. Ми не заважаємо їм приходити і йти. Ми дозволяємо їм бути. Дозволяємо жити поряд з нами, жити з нами, але не жити за нас. Уже не вони керують нами, - ми ними. Уже нема безкінечної мішанини псевдожиття. Усе справжньо і безкінечно прекрасно. Я справжня. Музика прекрасна. Я прекрасна... Музика справжня... Я - Музика...
Божественна музика, що здатна трансформувати особистостей: Єгор Грушин та Роксолана Пахолків у Рівному., фото-1
Віолончель та фортепіано. Глибина сутності речей. Плинність життя. Віра та любов. Страждання та біль. Краса і натхнення. Все поєдналося у цьому прекрасному дуеті.
Червона сукня, чорний костюм... Прекрасні як саме життя. Стрімкі, як невпинний час. Сильні, як жага єднання. Одвічні та предвічні. Вони звучали як політ Янголів: торжественно і тотально. 
Божественна музика, що здатна трансформувати особистостей: Єгор Грушин та Роксолана Пахолків у Рівному., фото-2
Споконвіку ті, що багато часу приділяли власному самовдосконаленню вважалися оточуючими особливими, адже напрацювавши майстерність могли дивувати. Такі люди цінувалися перш за все через свою здатність транслювати у навколишній світ спокій та впевненість, віру та натхнення. Це вдавалося ім завдяки міцному внутрішньому стержню, котрий нашаровував на себе оболонку за оболонкою якості просвітленої сутності. Саме такими були ці двоє на сцені: провідниками Божественної енергії, фатуму самого юніверсуму. Своїм звучанням вони розкривали одвірки Раю, впускали у стомлені очі вогники світла, а зашкарубілі душі сповнювалися спраглими відчуттями. 
Щось апокаліптичне було у цих переливах сумятінь. Воістину поціловані Богом: юні, чарівні, сором'язливо геніальні...
IMG_1736(1)

IMG_1736(1)

0362.ua уже мало можливість спілкуватися особисто з Єгором Грушиним та робити ексклюзивну фотосесію в рамках проекту "Зірки стають ближче". Читай більше тут: http://www.0362.ua/news/486058
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірена Слута #Єгор Грушин #Рівне #Органний зал #Роксолана Пахолків
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...