![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:43, 9 травня 2014 р.
Відтепер «гаряча лінія» Рівненської ОДА прийматиме дзвінки щодо підозрілих дій на території області
Як повідомляє прес-служба РОДА, за номером 0800 500 078 оператори Рівненського обласного контактного центру прийматимуть дзвінки про факти протиправних посягань та інформацію про будь-які підозрілі дії на території області. На цьому наголосив Директор Рівненського обласного контактного центру Микола Шустов. У ці дні оператори контактного центру працюватимуть у режимі оперативного реагування. Тобто, дзвінки щодо підозрілих дій негайно оброблятимуть, про що відразу повідомлятимуть правоохоронні органи.
Нагадуємо, усі дзвінки на «гарячу лінію» ОДА є безкоштовними.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...