• Головна
  • На Рівненщині обговорювали долю підприємства «Смига-Торф»
10:52, 7 травня 2014 р.

На Рівненщині обговорювали долю підприємства «Смига-Торф»

Підприємство «Смига-торф» повинне бути в державній власності, а його працівники – забезпечені робочими місцями переконаний заступник голови обласної ради Степан Павлюк. Цю думку він висловив 5 травня під час робочої поїздки до дочірнього підприємства «Смига-торф» державного підприємства «Рівне-торф», що знаходиться в Дубенському районі. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Разом зі Степаном Павлюком з функціонуванням та проблемами дочірнього підприємства «Смига-торф» ознайомився перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський.

Слід зазначити, що дочірнє підприємство «Смига-торф» державного підприємства «Рівне-торф» перебуває у стадії припинення діяльності шляхом злиття з державним підприємством «Рівне-торф».

Під час зустрічі з керівництвом області представники трудового колективу висловили побоювання щодо корпоратизації прибуткового підприємства, що може привести до подальшої його приватизації, а також наполягали на повернення колишнього керівника Василя Пахалюка.

Під час обговорення проблеми Степан Павлюк разом із Юрієм Приварським висловили спільну позицію керівництва області щодо недопущення корпоратизації бюджетонаповнюючого підприємства смт Смига і Дубенського району. Останній повідомив, що обласна державна адміністрація підтримуючи думку трудового колективу, надіслала до профільного міністерства подання щодо призначення керівника підприємства Василя Пахалюка.

Представник депутатського корпусу області висловив пропозиції щодо реєстрації державного підприємства «Рівне-торф» після припинення діяльності дочірнього підприємства «Смига-торф», не у Рівному, а безпосередньо в смт Смига, що зніме соціальну напругу у смт Смига та забезпечить більшу ефективність управління галуззю на Рівненщині.

Учасники зустрічі зійшлися на думці, що потрібно ініціювати проведення наради щодо подальшої долі «Смига-торф» у профільному міністерстві, де будуть розглянуті всі напрацьовані пропозиції керівництва області та колективу підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смига-торф #рівнеторф
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...