• Головна
  • Озеро у центрі Рівного перетворюється на гігантський септик (Відео)
17:22, 5 травня 2014 р.

Озеро у центрі Рівного перетворюється на гігантський септик (Відео)

Усе через те, що в одне з озер, яке знаходиться в Рівненському гідропарку, виведена підземна труба, з якої до водойми потрапляють стічні води. Забруднюють акваторію і нечистоти з септиків деяких мешканців вулиці Севастопольської.

- Якось виїжджала комісія, зробили трубу для водовідведення ґрунтових вод і зараз ця вся нечисть іде в озеро, крім того з будинків рівчачками люди зливають нечистоти, - розповідає пан Микола, який проживає на Севастопольській вулиці.

Проблеми не було б, якби зробили обіцяне ще 10 років тому каналізаційне водовідведення. Кілька років тому навіть розпочались роботи, однак, після зміни влади все зупинилось. Більше того, наразі ніхто не стежить і не карає тих, хто свої фекалії зливає просто неба. 

- Ті люди, які не мають каналізації, користуючись можливістю, безсовісно зливають із своїх септиків відходи у стічну канаву й вона потрапляє у водойму. Тому це прекрасне озеро майже в центрі міста перетворено на гігантський септик. Це абсолютно неприйнятна ситуація і тут місто має докласти усіх зусиль, щоб це виправити, інакше ми його втратимо найближчим часом, - розповідає  Дмитро Якимець,  голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».  

Відповідальні мешканці вулиці Севастопольська багато разів зверталися і в санстанцію, і до міського голови, і до управління житлово-комунального управління, щоб ті втрутилися, однак безрезультатно. Наразі ГО «Рівненський громадський контроль» долучився до процесу й  направив запити у відповідні інстанції і просить надати інформацію щодо причин виникнення та строків усунення вказаної  проблеми.

Після того, як буде отримана відповідь, громадський контроль оприлюднить її у ЗМІ, й якщо така не вирішуватиме проблему, продовжить боротьбу з безсовісними домовласниками та владою, яка не виконує власних зобов’язань перед рівнянами, - йдеться у зверненні громадської організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лебединка #гіганський септик #озеро в центрі #нечистоти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...