• Головна
  • У лісах Рівненщини сьогодні розпочалась теренова гра «Гурби-Антонівці»
09:01, 1 травня 2014 р.

У лісах Рівненщини сьогодні розпочалась теренова гра «Гурби-Антонівці»

Сьогодні, 1 травня розпочинається Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці». У лісовому масиві на межі Рівненщини та Тернопільщини, відбудеться наймасовіша одинадцята спортивно-патріотична гра «Гурби-Антонівці». 330 молодих людей з усієї України 4 дні змагатимуться за перемогу зі своїми супротивниками: гратимуть три команди, серед яких – окремий курінь диверсантів («ветеранів» гри). 

У відкритті гри візьме участь голова Рівненського братства вояків УПА ім.Романа Шухевича Василь Кирилюк, представники ЗМІ,органів влади та місцевого самоврядування,  - повідомляє Тарас Давидюк, координатор гри у Рівненській області.

Із 2003 року вже стало традицією в травні проводити всеукраїнську спортивно-патріотичну теренову гру „Гурби-Антонівці”. Ініціатором цього заходу є Всеукраїнська громадська молодіжна організація „Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, залучаючи до участі в грі представників молодіжних організацій та небайдужу молодь з різних областей України. Метою змагань є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА, виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого покоління. Важливим аспектом заходу є пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, залучення юнацтва до вивчення питань особистої та колективної безпеки, популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху.

Унікальність заходу полягає в тому, що в Україні сьогодні жодна організація не проводить таких широкомасштабних заходів, користь яких очевидна для виховання молодого покоління, - переконані організатори.

Стежити за перебігом гри онлайн можна в Twitter за хештегом #GurbyMNK, або за цим посиланням (https://twitter.com/search?q=%23gurbymnk).

Детальніше про гру – на сайті gurby.org.ua

Контакти: 097-798-95-81 – Тарас Давидюк, координатор гри в Рівненській області

Організатори гри в області висловлюють подяку Управлінню у справах сімї та молоді Рівненської облдержадміністрації та інформаційним партнерам – Інтернет-виданню «ВСЕ» (vse.rv.ua) та обласному часопису «Волинь» (volyn.rivne.com).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гурби-антонівці #тренінгова гра
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...