
17:05, 28 квітня 2014 р.
На Рівненщині обрали найкращого тракториста
В області завершився II-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.
Участь у ньому взяли учні випускних груп із семи професійно-технічних навчальних закладів. Під час змагань учасники виконували як практичні, так і теоретичні завдання. Більшість хлопців зізнається, знайомі з трактором змалку, тому до конкурсу були готові. Практику учасники демонстрували безпосередньо на полі. А там, кажуть, важливе усе – і знання теорії, і стан трактора та ґрунту.
За результатами конкурсу перше місце здобув представник Клеванського професійного ліцею Назарій Марушкевич; друге – учень Вищого професійного училища № 24 м. Корець Костянтин Гончарук та третє місце посів учасник з Державного професійно-технічного навчального закладу „Острозьке вище професійне училище” – Ярослав Палій.
Переможці конкурсу отримали пам’ятні дипломи, а переможець з Клеванського професійного ліцею представлятиме Рівненщину у фіналі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності.
Про це повідомляє прес-служба Управління освіти й науки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
01:11, 19 травня
21
21:13, 24 травня
09:48, Вчора
8
14:16, 22 травня
