• Головна
  • На Рівненщині обговорювали, як реформувати державне управління
15:10, 25 квітня 2014 р.

На Рівненщині обговорювали, як реформувати державне управління

Як реформувати та удосконалити місцеве самоврядування обговорили науковці спільно з головою обласної ради Михайлом Кирилловим сьогодні під час офіційного відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції в Національному університеті водного господарства та природокористування.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Державне управління і місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення» у НУВГП триватиме 24-25 квітня. Її присвятили 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка та вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні, тому засідання розпочалося хвилиною мовчання.

Від імені органів державного та регіонального управління, місцевого самоврядування виступив Михайло Кириллов. Він зауважив, що тема конференції є надзвичайно актуальною, адже розвинуте місцеве самоврядування – це ефективна система управління, яка створює умови для повномасштабного розвитку території. «На жаль, сьогодні ми цього не маємо. Ми маємо потужну машину бюрократії, яка створювалася упродовж останніх 23-ох років. У Польщі, приміром, при 38 млн. населення діє 2 500 муніципалітетів, а в Україні при 45 млн. населення - 12 000 місцевих рад. Це вагомі факти для роздумів. Переконаний, що саме науковці зможуть донести до політиків та громадськості, що розвиток місцевого самоврядування повинен бути пріоритетним на сучасному етапі розбудови України як демократичної, соціальної та правової держави» - наголосив голова облради.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#михайло кириллов #конференція #нувгп
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...