• Головна
  • У Рівненській ОДА відбувся круглий стіл за участю рятувальників та представників Держпідприємництва
10:03, 25 квітня 2014 р.

У Рівненській ОДА відбувся круглий стіл за участю рятувальників та представників Держпідприємництва

24 квітня в Рівненській обласній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» з питань реалізації на Рівненщині вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», зокрема, щодо видачі документів дозвільного характеру у сфері пожежної та техногенної безпеки. Участь у засіданні взяли директор департаменту ліцензування та дозвільної системи Держпідприємництва України Олександр Андрєєв, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ігор Тимошенко, заступник начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Олег Панюк, представники структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади, державні адміністратори районних (міських) дозвільних центрів, керівники громадських об’єднань підприємців, засоби масової інформації та ін.

рятувальники, представники Держпідприємництва та підприємці детально обговорили питання декларування відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, введення в експлуатацію об’єктів нового будівництва, реконструкції, порядок проведення планових, позапланових перевірок та застосування запобіжних заходів, основні вимоги забезпечення техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах тощо. Також присутніх було ознайомлено з роботою Консультаційного центру Головного управління Держслужби з НС області.

За результатами «круглого столу» учасники підготували ряд суттєвих пропозицій для керівництва Держпідприємництва та профільних міністерств щодо подальшого спрощення дозвільної системи та виправлення певних розбіжностей у діючих нормативних документах.

На завершення засідання присутні на ньому представники громадських організацій та підприємці висловили вдячність керівництву обласного управління ДСНС за відкритість, прозорість і підтримку у вирішенні питань забезпечення пожежної й техногенної безпеки.

За матеріалами ГУ ДСНС у Рівненській області.

У Рівненській ОДА відбувся круглий стіл за участю рятувальників та представників Держпідприємництва, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рода #рятувальники #громадські організації #господарювання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...