• Головна
  • Рівненські заклади освіти нагородили медалями у Києві
09:14, 25 квітня 2014 р.

Рівненські заклади освіти нагородили медалями у Києві

У Києві завершилась головна подія освітньої галузі -  П’ята Міжнародна виставка під назвою «Сучасні заклади освіти -2014» . ЇЇ організатори - Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України.

Міжнародна виставка це найбільший професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, який став ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

Свої досягнення цьогоріч презентували 995 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності, наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з усіх регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану.

В освітньому форумі взяло участь 147 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 зарубіжних закладів освіти та міжнародних представництв. Також учасниками виставки стали понад 800 представників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Рівненщину представляло сім закладів та установ освіти. У рамках виставки організатори провели тематичні конкурси науково – методичних розробок. За їх результатами переможців нагородили відзнаками.

Бронзові медалі отримали :

-  Дубенський районний методичний кабінет при відділі освіти Дубенської РДА у номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача»;

- Великоомелянський НВК «Школа -гімназія» у номінації «Інновації у діяльності навчального закладу «Школа - новатор».

Срібними медалями нагороджено:

-  «Володимирецький районний методичний кабінет» Володимирецької райради у номінації «Організаційне і науково - методичне забезпечення впровадження інформаційно – комп’ютерних технологій у процес навчання , підвищення кваліфікації та управління»

- Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту та Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі у номінації «Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти»

Золотими медалями відзначено:

- Управління освіти і науки Рівненської ОДА у номінації «Організаційне і науково - методичне забезпечення впровадження інформаційно – комп’ютерних технологій у процес навчання, підвищення кваліфікації та управління»;

- Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача».

Рівненські заклади освіти нагородили медалями у Києві, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівненські освітні заклади #нагородження #київ #медалі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...