• Головна
  • У Рівному обговорили інновації у податковому законодавстві
12:09, 23 квітня 2014 р.

У Рівному обговорили інновації у податковому законодавстві

Днями фахівці ДПІ у м. Рівному взяли участь в засіданні круглого столу, ініційованого Управлінням охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради. Учасники заходу обговорили новації в податковому законодавстві, які стосуються роботи аптечних та лікарняних закладів міста.

Учасники зустрічі, серед яких були представники інспекції з контролю якості лікарських засобів, інспекції з контролю за цінами, фармацевтичних та лікарняних установ Рівного обговорили питання щодо відміни звільнення від сплати ПДВ операцій з імпорту і поставки лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Під час обговорення начальник управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій ДПІ у м. Рівному Сергій Войно зазначив, що на сьогодні виправлено ситуацію, яка виникла з оподаткуванням операцій на постачання лікарських засобів після набуття чинності 1 квітня 2014 року Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». До Закону внесено уточнення, згідно з яким, митниця має брати 7% ПДВ на ліки, а не 20%, як трактувалось після його прийняття. Крім того, аптеки матимуть 2-місячні "канікули" для того, щоб перепрограмувати контрольно-касові апарати та облікові програми під облік 7% ПДВ. При цьому строки запровадження 7% ПДВ не змінюються.

Під час круглого столу було досягнуто порозуміння щодо напрямів врегулювання проблемних питань. Присутні також висловилися за проведення подібних зустрічей у подальшому, адже це ефективний важіль взаємодії між представниками влади та бізнесу.

Про це повідомляє Головне управління Міндоходів у Рівненській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податкове законодавство #інновації #дпі #охорона здоров'я
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...