• Головна
  • Михайло Кириллов відвідав кафедру військової підготовки при НУВГП
17:01, 18 квітня 2014 р.

Михайло Кириллов відвідав кафедру військової підготовки при НУВГП

18 квітня Михайло Кириллов відвідав кафедру військової підготовки при НУВГП. Метою візиту, за його словами, було бажання подивитися, яким чином проходять навчальні заняття та оцінити рівень матеріально-технічного забезпечення військової кафедри.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

 «Ми зацікавлені, щоб студенти, які проходять ці курси, отримували не лише теоретичні знання, а й практичні навики у військовій підготовці. До мене звертається багато осіб, які б також хотіли брати участь в обороні держави, тому я особисто хотів перевірити стан навчальної техніки, дізнатися, як і чому навчають майбутніх військових  та окреслити нагальні проблеми закладу» – прокоментував Михайло Кириллов.

Ознайомлювальну екскурсію навчальними аудиторіями та парком військової техніки для очільника облради провів завідувач кафедри військової підготовки при НУВГП, генерал-лейтенант Сергій Горошніков. На зустрічі був також присутній ректор Національного університету водного господарства Сергій Мошинський. Він зауважив, що військова кафедра завжди була «родзинкою» НУВГП, адже дисциплінує студентів та відкриває багато можливостей у їхньому житті. На разі тут навчаються студенти з Рівного, Луцька, Острога, тому кафедра є корисною для всього Північно-Західного регіону.

Михайло Кириллов також поспілкувався зі студентами, які саме мали заняття, побажав їм результативного навчання у військовій справі та висловив бажання і на далі співпрацювати з кафедрою військової підготовки. Він також зауважив, що, як голова Рівненської обласної ради, має намір звернутися до Міністра оборони України та Міністра освіти та науки України, аби вони дали дозвіл для громадських організацій та усіх бажаючих мати змогу проходити на базі цієї кафедри військову підготовку та отримувати теоретичні знання, практичний досвід зі стрільби і  протитехнічної боротьби. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#михайло кириллов #нувгп #військова кафедра
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...