• Головна
  • Вчора на сесії облради виділили 400 тис.грн на сприяння громадським формуванням
10:13, 18 квітня 2014 р.

Вчора на сесії облради виділили 400 тис.грн на сприяння громадським формуванням

Учора, 17 квітня, у ході пленарного засідання сесії облради затверджено рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік».

Внесення змін до обласного бюджету зумовлено обмеженням фінансових ресурсів, запровадженням режиму жорсткої економії бюджетних коштів.

Відповідно до внесених змін, доходи загального фонду облбюджету зменшені на суму 221 838,4 тис.грн., в тому числі за рахунок зменшення субвенцій з державного бюджету, які мають соціальне призначення.

Також на 14 027,2 тис. грн.. зменшені власні доходи обласного бюджету.

У зв’язку з змінами до законодавства щодо збереження протягом 2014 року розмірів мінімальної заробітної плати (1218 гривень) та посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки (852 гривні); за умови забезпечення в повному обсязі обов’язкових виплат працівникам закладів бюджетної сфери; дострокового припинення низки державних цільових програм та відповідним уточненням показників місцевих бюджетів на 2014 рік зменшено власні видатки головних розпорядників коштів обласного бюджету на суму 26 047,6тис.грн., або на 2,4 відсотка до затверджених на рік.

Нинішній час змінює пріоритети, тож обласна рада виділила 400 тис.грн. на сприяння громадським формуванням із охорони громадського порядку і захисту кордону у матеріально-технічному забезпеченні. Такі формування вже створені в області.

Крім того, збільшено видатки на програму «Діти Рівненщини» конкретно для лікування онкохворих дітей – на ці цілі депутати виділили додатково 500 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #рівненщина #кошторис
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...