• Головна
  • За мобілізованими працівниками ПАТ «Рівнегаз» будуть збережені робочі місця
16:20, 16 квітня 2014 р.

За мобілізованими працівниками ПАТ «Рівнегаз» будуть збережені робочі місця

Дев’ять працівників ПАТ «Рівнегаз» були призвані до лав збройних сил з початку оголошення часткової мобілізації в країні. Днями набрали чинності законодавчі акти, згідно з якими за всіма мобілізованими працівниками компанії будуть збережені робочі місця і зарплата.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю та пресою ПАТ "Рівнегаз".

Шість працівників ПАТ «Рівнегаз»  отримали повістки до 1 квітня 2014 року. На той час підприємство керувалось у своїх діях ст. 36 п.3 Кодексу законів про працю, де сказано, що громадянин України, покликаний до лав збройних сил, зобов'язаний звільнитися з роботи з гарантією відновлення на займаній посаді після завершення терміну мобілізації. 
З 1 квітня 2014 року набрав чинності закон № 1169-VII "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення проведення мобілізації», яким передбачено, що за мобілізованими співробітниками протягом року зберігаються робочі місця, посади і середня зарплата.  
«Мобілізація працівників до лав збройних сил – це ситуація для нас нова, - говорить голова Правління Петро Дубас, –  але ми розуміємо її загальнодержавну важливість. Тому наше першочергове завдання – забезпечити в умовах загальної мобілізації нормальну роботу підприємства та гарантувати захист трудових прав призовникам із числа наших працівників».

Робоче навантаження, що виникло в результаті відсутності мобілізованого співробітника, буде розподілено між працюючими співробітниками, з дотриманням умов колективного договору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пат рівнегаз #мобілізація #працівники #робочі місця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...