• Головна
  • Чому у 2013 році жодна із сімей «чорнобильців» не отримала квартиру?
11:42, 16 квітня 2014 р.

Чому у 2013 році жодна із сімей «чорнобильців» не отримала квартиру?

Учора відбулось засідання постійної комісії з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Рівненської облради під головуванням Віктора Ольховика.

Найбільш резонансним серед них виявилось питання «Про інформацію департаменту соціального захисту населення та департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації на запит щодо використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом у 2013 році для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Доповідач – начальник управління капітального будівництва департаменту з питань будівництва та архітектури Вадим Бобріков повідомив, що у 2013 році для Рівненської області були передбачені кошти з державного бюджету у сумі 11769 тис. грн. на придбання житла для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Департаментом з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, як розпорядником виділених коштів, було укладено договори купівлі-продажу 4-х квартир на загальну суму 1237,316 тис.грн. для сімей, що перебувають у списку на позачергове отримання житла, у складі яких є діти, які стали інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС.

Але до 1 січня 2014 року оплата за придбані квартири не здійснена, тому укладені договори втратили чинність і чотири сім‘ї «чорнобильців» так і залишились без житла. Надії на те, що у держбюджеті на 2014 рік винайдуть кошти для придбання квартир нема – в країні кризова ситуація.

На переконання Віктора Ольховика – така ситуація склалась через халатне відношення до своїх обов‘язків чиновників департаменту капітального будівництва, адже в інших областях країни чиновники винайшли можливість використати кошти на придбання квартир. А за таке відношення до обов‘язків необхідно відповідати. Тому він запропонував передати матеріали до правоохоронних органів для вивчення та реагування, а згодом – заслухати інформацію про результати перевірки на черговій сесії облради.

Колеги - депутати підтримали пропозицію голови постійної комісії. Тож будемо чекати результатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"чорнобильці" #квартири #рівненська облрада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...