• Головна
  • Чеські консули зустрілись учора із Михайлом Кирилловим та Сергієм Рибачком
10:19, 16 квітня 2014 р.

Чеські консули зустрілись учора із Михайлом Кирилловим та Сергієм Рибачком

Про економічну співпрацю, досвід люстрації та політичну ситуацію в Україні говорили консули Чеської Республіки у Львові та очільники рівненської влади – голови облради Михайло Кириллов та облдержадміністрації Сергій Рибачок.

Зустріч відбулася вчора у приміщенні облради. Участь у ній з боку Генерального консульства Чеської Республіки у Львові взяли Мірослав Кліма - Генеральний консул та консул Павел Валови. З боку керівництва області були присутні Михайло Кириллов - голова Рівненської облради, Сергій Рибачок – голова  Рівненської облдержадміністрації, Олександр Муран - начальник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції та Ігор Тимошенко - директор департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Метою візиту, за словами Мірослава Кліма, стало обговорення можливостей співпраці Чеської Республіки та її країв з Рівненською областю як в економічній, так і політичній сферах. «Економічні стосунки розвиваються, але, звичайно, не на належному рівні. Я докладу усіх зусиль, аби товарообіг достатньо підвищився в обох напрямках» - заявив пан Кліма.

Ігор Тимошенко запропонував співпрацю у сферах виробництва та обробки деревини, логістики, альтернативного палива та сільського господарства, адже це саме ті сфери, які мають високий потенціал розвитку і характеризують Рівненщину як привабливу для іноземних інвестицій область.

Гості також висловили своє занепокоєння і підтримку українському народові у зв’язку із нестабільною політичною ситуацією в Україні. Мірослав Кліма заявив про повну готовність надання консультацій з боку представників влади Чеської Республіки у питаннях люстрації на законодавчому рівні.

«Україна зараз проходить той процес, який проходила Чехія після Оксамитової революції. Я думаю, що наш досвід може бути корисним і дозволить уникнути помилок, яких припустилися інші країни. Особливу увагу хотілося б звернути в цьому ключі на реформи місцевого самоврядування» - зазначив Генеральний консул.

Михайло Кириллов подякував представникам Чеської Республіки за підтримку і заявив про готовність презентувати чеським інвесторам проекти, які могли б їх зацікавити, задля залучення інвестиції до нашого регіону.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кириллов #рибачок #чеські консули
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...