• Головна
  • На зборах акціонерів ПАТ «Рівнегаз» було вирішено не виплачувати дивіденди
11:52, 14 квітня 2014 р.

На зборах акціонерів ПАТ «Рівнегаз» було вирішено не виплачувати дивіденди

12 квітня 2014 року ПАТ «Рівнегаз» провело чергові збори акціонерів, для участі в яких були зареєстровані акціонери, які володіють 72,55% акцій. Акціонери затвердили фінансову звітність за 2013 рік та основні напрямки роботи на 2014 рік. Зважаючи на отримані збитки, прийняли рішення дивіденди не виплачувати.

Фінансова звітність підприємства підтверджена міжнародною аудиторською компанією ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» і відповідає міжнародним стандартам фінансової звітності. Аудиторські висновки свідчать, що звітність компанії достовірно відображає її фінансові результати та рух грошових коштів відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

«Незважаючи на складну економічну і політичну ситуацію в країні, ПАТ «Рівнегаз» виконало усі зобов’язання по обслуговуванню газотранспортної системи Рівненщини.  Ми модернізували робочі процеси, реалізували цільові програми з поліпшення якості обслуговування та підвищення безпеки систем газопостачання », – зазначив голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас.

Розглянувши результати фінансової діяльності підприємства за 2013 рік, акціонери затвердили річний звіт і баланс. Також затвердили звіти Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії товариства.

На загальних зборах розглянули  й основні напрямки діяльності Товариства на 2014-2015 роки. Серед пріоритетних завдань – забезпечення рентабельної роботи підприємства, будівництво і модернізація газових мереж, впровадження нових стандартів приєднання споживачів до систем газопостачання, якісне виконання інвестиційної програми.

Основними акціонерами ПАТ «Рівнегаз», відповідно до зведеного облікового реєстру власників цінних паперів, є:

ПрАТ «ГАЗТЕК» - 31,6729% статутного капіталу;

НАК «Нафтогаз України» - 25,001% статутного капіталу;

Матерон Лімітед, Кіпр – 24,8009% статутного капіталу;

ПрАТ «Агрокомплект» - 16,0797% статутного капіталу.

Про це повідомляє Відділ зв'язків із громадськістю ПАТ "Рівнегаз".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПАТ «Рівнегаз» #збори акціонерів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...