Реклама
09:00, 14 квітня 2014 р.

Підлогові ваги

Реклама

Одним із трендів минулого року стали гаджети, які можна носити. Google Glass та різноманітні смарт-годинники від відомих брендів електроніки показали свій потенціал, який зацікавив покупців та девелоперів. Аналітики ринку заявляють, що цей напрямок - смарт-пристриїв буде поширюватись та пропонувати споживачам безліч корисних електронних девайсів з підключенням до Інтернету. Серед найбільш актуальних та бажаних пристриїв, крім смартфонів та смарт-годинників, можна назвати популярність фітнес-гаджетів. Спеціальні браслети з інтегрованими датчиками WIFI, Bluetooth -Nike Fuel Band, Jawbone Up, Fitbit Force, Fitbit Flex потрібні не тільки спортсменам, але й всім, хто займається активними видами фізичного навантаження, фітнесом. Також серед шанувальників спорту попитом користуються такі побутові помічники, як підлогові ваги. Саме вони контролюють стан маси тіла тих, хто тренується, або тих, хто бажає схуднути.

Підлогові ваги (російською - напольные весы, великий вибір яких на http://price.ua/catalog386.html) вражають зараз своїм новим обладнанням та функціоналом. Окрім традиційної справи - вимірювати вагу людини, теперішні моделі можуть бути такими ж розумними, як й комп'ютер, або повністю підкорятися керуванню зі смартфону чи іншого синхронізованого девайсу та підключатися до Інтернету.

bosch_ppw_3100_1

До вашої уваги декілька моделей, які зацікавлять не тільки спортсменів чи тих, хто має жорстко контролювати свою вагу, але й тих, хто мріє про доречного та універсально смарт-помічника у питанні здорового образу життя, або тих, хто бажає зробити дуже особливий і гарний подарунок.

Ваги Balance Smartphone Scale — «розумні» єлектронні від Wahoo Fitness, коштують 99 доларів. Вони підтримують пам'ять до 16 профайлів користувачів, ведуть онлайн-щоденники за допомогою Wahoo Wellness, на жаль, тільки для для iOS, тому що технологія передачі даних тут тільки Bluetooth 4.0 (Smart/BLE)

Runtastic Libra — ці ваги вимірюють процент жиру у тілі, розраховують індекс маси, а також визначають кісткову масу, м'язову масу, а також зміст води за допомогою Bluetooth-датчика. Виробник обіцяє, що у цьому році ваги отримають підтримку додатка для Android — спочатку створено було додаток для iOS. Коштуватиме цей девайс 129 доларів.

Схожі за функціоналом ваги від Bosch - AxxenceAnalysis Graphic. Вони також аналізують зміст у тілі води, жиру, кістковий та м'язовій маси. Особливість цього фітнес-девайсу — вони зберігають дані протягом 10 років. Дисплей відображує графік, як змінюються параметри. Навіть можливо виводити криві аналізу за місяць або рік. Також можна з цим функціоналом відстежувати результати тренувань чи дієт, коригувати плани. Ці ваги мають пам'ять на вагу до десяти осіб з автоматичною аутентифікацією користувача по вазі. Ціна електронних ваг від Bosch — десь 140 доларів.

Polaris PWS 1830DGFI — ці розумні ваги, які синхронізуються з iPhone/iPad, з і своїм додатком Polaris Bodyfit та системою датчиків для діагностики маси тіла. Для підтримки одночасного контролю ваги декілька осіб, треба створювати акаунт у додатку. Ціна Polaris PWS 1830DGF біля 125 доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...