• Головна
  • Сергій Рибачок: «Стратегія розвитку Рівненщини буде адаптована до європейських стандартів»
11:12, 11 квітня 2014 р.

Сергій Рибачок: «Стратегія розвитку Рівненщини буде адаптована до європейських стандартів»

Про це повідомив Сергій Рибачок під час прес-конференції для місцевих ЗМІ. За словами голови облдержадміністрації, на Рівненщині вже розпочали реалізацію проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», у рамках якого світові експерти надаватимуть практичну допомогу у розробці проекту Стратегії економічного та соціального розвитку Рівненщини, котра діятиме до 2020 року.

Експерт із питань регіонального розвитку, радник голови облдержадміністрації Василь Кашевський розповів, що розробка стратегії здійснюватиметься за методологією Європейського союзу. «Методологія розробки стратегічного розвитку регіонів за стандартами ЄС вже продемонструвала свою ефективність і маємо надію, що вона працюватиме в Україні. Особливість стратегії полягає в тому, що будуть розроблені конкретні плани виконання задекларованих завдань, а також здійснюватиметься суворий контроль  за їх реалізацією» - зазначив Василь Кашевський. За словами експерта, раніше в Україні всі регіони мали свої стратегії розвитку, але це були загальні документи, яких ніколи не використовували на практиці. «Нині ми працюємо над стратегічним документом, котрий дозволить запровадити методологію роботи на сім років», - наголосив Василь Кашевський.

Проект Стратегії економічного та соціального розвитку Рівненщини до 2020 року розроблятиметься упродовж шести місяців, спеціально створеною групою. Загалом до цієї роботи заплановано залучити понад сотню спеціалістів різних галузей. Основна ціль Стратегії – подолання значної диференціації в розвитку області та створення нових робочих місць.

Нагадаємо, Рівненщина увійшла до числа п’яти пілотних областей, які було обрано для реалізації проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України». Проект   реалізується міжнародним консорціумом, до якого входять Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, німецька компанія GFA та Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Він складається із проекту технічної допомоги Уряду і регіонам України, а також грантової програми у 25 мільйонів євро для фінансування проектів регіонального розвитку в областях України.

Про це повідомляється на сайті РОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сергій рибачок #прес-конференція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...