• Головна
  • Володимир Петрів: «Мета у нас, театралів, шляхетна — зробити світ хоч на йоту кращим»
13:34, 9 квітня 2014 р.

Володимир Петрів: «Мета у нас, театралів, шляхетна — зробити світ хоч на йоту кращим»

Сьогодні до ДПІ у м. Рівному завітав український театральний діяч, директор і художній керівникРівненського обласного академічного українського музично-драматичного театрулауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимир Петрів.

Як режисер, Володимир Юліанович здійснив постановку ряду вистав театру, серед яких «Суперники» М. Манохіна, «Марія Тюдор» В. Гюго, «Одкровення від Івана» А. Крима, «Останній строк» В. Распутіна, «Ненормальна» Н. Птушкіної, «Каліка з острова Інішмаан» Мартіна МакДонаха та інші. Більшість з них відзначені нагородами журі українських та міжнародних театральних фестивалів. Знімався у фільмах київської кіностудії ім. О. Довженка: «Ще до війни», «Вир», «Купальські бувалиці», «Україна в вогні» та інших.

Творчу роботу Володимир Петрів поєднує з педагогічною. Він є професором Словацької академії мистецтв (м. Банська Бистриця, Словаччина) та працює з курсом студентів Рівненського державного гуманітарного університету.

А відвідав, знаний на Рівненщині діяч, податкову інспекцію задля виконання громадянського обов’язку - декларування доходів, отриманих у торік.

«Сьогодні українська культура існує завдяки зусиллям окремих фанатів своєї справи. Чудово розумію, що у держави на все не вистачає коштів. Але слабка підтримка культури, це одна зі складових, яка призводить до української поразки в інформаційних війнах, - зазначив митець. - Мета у нас, театралів, шляхетна — зробити світ хоч на йоту кращим. Зможемо закласти це в підсвідомість молоді — неодмінно наблизимося до мети, пошкодуємо на це ресурсів — самі ж собі й дорікатимемо. І цю позицію можна спроектувати на всі сфери нашого життя. Тому, виконуючи свої обов’язки перед державою, ми піклуємось не тільки про наше сьогодення, а й про майбутнє».

Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#володимир петрів #дпі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...