• Головна
  • У галереї «Євро-Арт» зібрали найкращі українські натюрморти
Відкриття виставки
11:24, 4 квітня 2014 р.

У галереї «Євро-Арт» зібрали найкращі українські натюрморти

Відкриття виставки

3 квітня у галереї «Євро-Арт» відбулась презентація виставки «Український натюрморт». Експозиція об’єднала найкращі зразки вітчизняного натюрморту. Представлені роботи належать найвідомішим Львівським, Закарпатським, Київським та Кримським митцям 20 століття.

Унікальність цієї виставки у тому, що вона зібрала усе різнобарв’я мистецьких напрямків – від реалізму до авангарду. Полотна кожного  художника вирізняються своїм неповторним настроєм: ніжність квіткових натюрмортів Цвєткової, еротизм у червоних піонах Ерба Ерно, пронизлива сонячність Столяренка, спокій пейзажів Позітано позаду вишуканих  букетів у роботах Бурлюка.

Частина представлених авторів є основоположниками найпотужніших художніх шкіл України. Вони посідають почесне місце в історії європейського живопису. Митці не лише здобували освіту у кращих закладах Відня та Парижу, а й згодом поєднували здобутий європейський досвід із унікальними рисами українського живопису. Це, безумовно, допомогло  розвинути неповторність українського образотворчого мистецтва.

Представлені полотна належать до приватних колекцій поціновувачів українського живопису. Рівненській публіці вини стали доступними  вперше.

Кримська живописна школа представлена роботами Федора Захарова та Валентини Цвєткової. Їй характерні широкі мазки, абстрактність,  надзвичайні кримські пейзажі на задньому плані та виняткова ефектність самого натюрморту. У картинах ж Київської школи чітко прослідковується  реалізм, у той час коли роботи львівських художників вирізняються особливою декоративністю. Закарпатська ж школа увібрала всі традиції яскравої колористики.

«У цей складний для України час виставка натюрморту в галереї «Євро-Арт» переконливо підтверджує, що і кримська, і львівська живописні школи виражають суть українського мистецтва : у смисловому полі української культури ми є єдиним цілим»,  - коментує куратор виставки Руслана Кузіч.

На відкриття експозиції також завітали представники культурно-мистецької й наукової еліти Рівного, Львова та Острога.

Відвідати виставку можна до 1 червня за адресою: пр-т Миру, 4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#галерея євро-арт #відкриття виставки #український натюрморт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...