• Головна
  • Рівненські підприємці звернулися із проханням до обласних депутатів
10:46, 2 квітня 2014 р.

Рівненські підприємці звернулися із проханням до обласних депутатів

Рівненські підприємці простять підтримати законопроект Верховної Ради України №4238 про внесення змін, що до скасування податку утилізаційного збору та акцизу на переобладнання транспортних засобів.

«Ці закони є недоцільні та спрямовані на монополізацію автомобільного ринку країни та лобіювання інтересів окремих підприємств та зацікавлених осіб. А також призводять до значного підвищення вартості автомобілів, що в сьогоднішніх умовах ускладнює можливість придбання їх громадянами України. Кошти від цього збору надходять у невідомому напрямку,» - говориться у зверненні.

Приводимо повний зміст листа підприємців до депутатів облради, що планується озвучити під час сьогоднішньої сесії.

Обласній раді народних депутатів

Рівненської області
Від підприємців та фізичних осіб

Звернення

Ми, ініціативна група від підприємців та фізичних осіб Рівненської області, діяльністю яких є офіційне ввезення з-за кордону бувших у використанні транспортних засобів.

Дотримуючись всіх встановлених законодавством України вимог, сплачуючи всі необхідні податки та збори, своєю діяльністю сприяємо значному поповненню бюджету країни та місцевому бюджету безпосереднього місця проживання кожного з нас.

Просимо підтримати законопроект Верховної ради №4238 про внесення змін, що до скасування податку утилізаційного збору та акцизу на переобладнання транспортних засобів. Ці закони є недоцільні та спрямовані на монополізацію автомобільного ринку країни та лобіювання інтересів окремих підприємств та зацікавлених осіб. А також призводять до значного підвищення вартості автомобілів, що в сьогоднішніх умовах ускладнює можливість придбання їх громадянами України. Кошти від цього збору надходять у невідомому напрямку.

З моменту введення в дію закону про утилізаційний збір (1 вересня 2013 року), жодного автомобіля не було утилізовано. Також не сплачено жодного акцизу при переобладнанні транспортних засобів. 

Ці податки є не що інше як впровадження здирницьких поборів з населення України. І не несуть ніяких позитивних наслідків для суспільства та держави в цілому. Вони повинні бути скасовані.

Взаєморозуміння між владою та народом сприятиме скорішому виходу з усіх можливих криз та наведенню ладу в країні. 
З повагою та надією на ваше розуміння.

Не байдужі громадяни України в Рівненській області.

Про це повідомляє прес-служба ГО "Громадський контроль".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівненські підприємці #заява #утилізаційний збір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...