![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:13, 25 лютого 2014 р.
Рівнян закликають долучитися до процесу люстрації
Заклик допомогти проведенню процесу люстрації та викласти максимум інформації про чиновників чи посадових осіб, які в регіоні заважали проведенню мирних протестних акцій, чинили утиски та причетні до корупції, прозвучав учора на вечірньому віче в Рівному.
Про це інформує власкор IA ZIK.
Як підкреслювалося на зібранні, нині вже складаються списки таких осіб. Аби вони були максимально повними і такі люди знову не зайняли керівних посад, потрібна допомога громадськості.
«Всі негідники, які ображали вас, всі негідники, які тиснули на вас, коли ви хотіли протестувати, їхати на Майдан у Київ, приводити акції протесту тут, зараз цих всіх осіб буде покарано», – сказав депутат Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.
Інформацію стосовно проведення процесу люстрації рівнян закликали надавати громадській мережі «Опора».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...