![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:54, 20 лютого 2014 р.
Вулиці Рівного патрулюватиме народна дружина з міліціонерами
На Народному віче, що нині триває у Рівному керівник правого сектору на Рівненщині Роман Коваль заявив, що є домовленість, що відсьогодні вулиці Рівного патрулюватиме народна самооборона, правий сектор разом із міліціонерами, бо правий сектор не зацікавлений у розгулі криміналітету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...