• Головна
  • При Рівненській облраді хочуть створити громадську раду
14:57, 13 лютого 2014 р.

При Рівненській облраді хочуть створити громадську раду

Відбулася зустріч голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова з представниками громадських об’єднань Рівненщини, які виступили ініціаторами створення при Рівненській обласній раді консультативно-дорадчого органу – громадської ради, - пише ZIK.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради, представники громадськості наголошували на доцільності створення громадської ради, метою діяльності якої буде залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності Рівненщини, забезпечення відкритості, публічності та прозорості діяльності Рівненської обласної ради.

Михайло Кириллов підтримав ідею створення громадської ради і запропонував винести питання  про створення даного консультативно-дорадчого органу на розгляд сесії обласної ради, перед тим давши можливість депутатам обласної ради на профільних комісіях проаналізувати проект положення про громадську раду при Рівненській обласній раді.

Також він зазначив, що в складі новоствореного органу буде радий бачити активних людей, які з початку Майдану й по сьогодні продовжують відстоювати інтереси тієї частини суспільства, яка вкрай невдоволена діями влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...