• Головна
  • Львівська Партія Регіонів вимагає відставки Уряду та перевиборів Президента й Ради
16:41, 24 січня 2014 р.

Львівська Партія Регіонів вимагає відставки Уряду та перевиборів Президента й Ради

Члени львівської Партії регіонів визнали бездіяльність всієї партії, турботу лише про власні інтереси та поклали відповідальність за жертви й події у столиці на владу.

Про це йдеться в офіційному зверненні партії, яке з’явилося на вебсайті представництва.

Відповідно до цього, члени львівської організації вимагають відставки Кабміну та перевиборів депутатів Верховної Ради.

"Львівська обласна організація Партії регіонів розділяє біль українців за загиблими на Євромайдані у Києві.

Відповідальність за смерть людей у мирний час лягає передусім на владу, яка наділена повноваженнями і зобов’язана захищати честь, гідність і життя кожного громадянина держави, навіть якщо він порушує закон.

Очевидно, що, будучи зорієнтованими на настрої тільки певної частини громадян України, лідери Партії регіонів після того, як прийшли до влади, не зуміли чи не захотіли дослухатись до позиції іншої частини українців.

Прикро, але наші намагання внести корективи в цю політику наштовхувались на зверхність і самовпевненість київських функціонерів.

Задля об’єктивності слід зазначити, що утвердитися їм у цій позиції допомагали й наші земляки, що заради посад чи політичних дивідендів торгували принципами у відстоюванні інтересів рідного краю.

Сьогодні очевидно, що ті програмні засади, з якими Партія регіонів ішла на вибори, не виконуються. Замість обіцяної стабільності і євроінтеграції країна поставлена на грань громадянської війни, хаосу та розколу. А тому в такій ситуації ми вимагаємо негайно скликати з’їзд партії.

Згідно з європейською практикою, голова Партії регіонів Микола Азаров, її керівництво на з’їзді мають подати у відставку. З’їзд партії мав би обрати нового лідера, а президент – оголосити позачергові вибори до Верховної Ради, сформувати новий уряд. Це є демократичний шлях", – ідеться у повідомленні.

Далі представники партії зазначають, що, в разі подальшого застосування силового сценарію, вони не бачать можливості присутності в лавах партії.

"Спроби подальшого силового розв’язання політичного конфлікту роблять неможливим наше подальше перебування в Партії регіонів. Хоча ми добре розуміємо, що цим відкриваємо дорогу радикальним настроям на сході нашої держави, даємо додаткові аргументи тим, хто прагне її розколу.

Розсудити владу і опозицію вправі тільки український народ. І не на майданах, а через вибори. Спочатку – до Верховної Ради, а потім – і президента

Тільки так ми можемо поставити крапку в подальшому загостренні протистояння громадянського суспільства", – підсумували у представництві партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...