• Головна
  • У Рівному сьогодні рахуватимуть бюджет
09:03, 23 січня 2014 р.

У Рівному сьогодні рахуватимуть бюджет

Порядок денний:

1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рівненської міської ради на 2014 рік».
2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу основних засобів (споруд та інженерних мереж) Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».
3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Програми підтримки обʼєднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Рівному на 2014 рік».
4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про звільнення Городищенської виправної колонії Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області (№ 96) від сплати земельного податку у 2014 році».
5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продовження на 2014 рік строку дії Програми «Молодій родині – доступне житло в місті Рівному» на 2004-2012 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 26.12.2003 № 612 (зі змінами)».
6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про забезпечення депутатської діяльності, проведення пленарних засідань сесій, засідань постійних комісій, роботи депутатів в округах та інших заходів за участю депутатів міської ради в 2014 році».
7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про підтримку та подання проекту «Шлях до нового життя – інноваційність у медичних послугах» на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».
8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про підтримку та подання проекту «Контейнер в кожну хату» на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».
9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності на території Рівненської міської ради».
10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до Регіональної програми розвитку земельних відносин у місті Рівному на 2006-2015 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 13 липня 2006 року № 59 (із змінами та доповненнями)».
11. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Василевської, 14 у власність шляхом викупу».
12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. М.Старицького, 40-А».
13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж на аукціоні нежитлових окремо розташованих одноповерхових будівель за адресою: м. Рівне, вулиця Залізнична, 34».
14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про приватизацію нежитлового приміщення за адресою м. Рівне вулиця Симона Петлюри, 11».
15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Кіквідзе, 25».
16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Макарова, 18».
17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Степана Бандери, 62-В».
18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Корольова, 15-А».
19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Курчатова, 20-А».
20. Про розгляд листа Рівненського міського молодіжного спортивного велосипедного клубу «Пролог-Захід» від 16.01.2014 № 17.

Про це інформує Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...