• Головна
  • Чи варто віддавати дитину в музичну школу?
Реклама
13:26, 22 січня 2014 р.

Чи варто віддавати дитину в музичну школу?

Реклама

Кожна мама мріє про те, щоб її дитина була розумною, а в майбутньому і всебічно розвиненою людиною. Саме тому уже з п’яти-шести років батьки намагаються відправляти своє чадо на різні гуртки і секції. Для хлопчиків це щось пов’язане зі спортом, для дівчаток - з рукоділлям, танцями, співом. І, звичайно ж, багато батьків віддають своїх дітей у музичну школу. Основною причиною такого рішення є бажання виховати в дитини почуття смаку і любов до мистецтва. Але мами цих дітей стикаються одразу і з певними проблемами. По-перше, з небажанням самої дитини туди йти. І це, напевно, найбільш вагома проблема. То чи варто в такому випадку наполягати?

У першу чергу, при виборі школи або секції, додаткових занять батьки повинні прислухатися до свого чада. Дуже важливо, щоб дитина сама обрала собі те, що їй ближче до душі. Також важливо підтримати будь-яке рішення своєї дитини (якщо воно, звичайно, не аргументується виключно лінню). Це також стосується рішення піти в музичну школу. На жаль, в наш час уроки музики стали необов'язковим предметом, тому дитині, яка не особливо стикалася з музикою, дуже складно визначитися зі своїм ставленням до цього виду мистецтва. Адже перш ніж навчитися грати на якомусь музичному інструменті, доводиться вчити нотну грамоту і гамми. А це далеко не найцікавіше заняття. Це, до речі, є однією з основних причин, чому діти кидають навчання. Для того, щоб все-таки прищепити дитині бажання піти на заняття, можна повести її на симфонічної концерт. Якщо дитині сподобається те, що вона почує, то її точно (!) варто віддавати в музичну школу, ну а якщо не сподобається ... то це ще нічого не означає:)

Із вибором інструменту бажано теж визначитися самій дитині, не нав'язуйте свій погляд, але й не залишайтеся осторонь. Обговоріть всі плюси і мінуси. Значною мірою вибір музичного інструменту залежить від характеру дитини. Тому більшість дівчаток грає на фортепіано, струнних інструментах, а більша частина хлопчиків - на гітарі. Але це ні в якому разі не закон. Тому не варто обмежувати себе стереотипами.

Варто також зауважити, що гра на музичному інструменті заспокоює нервову систему (сусідів це не стосується), сприяє мозковій активності, розвитку. Виходячи з цього, можна зробити наступний висновок: якщо Ваша дитина має талант і бажання вчитися, необхідно всіляко її підтримувати у цьому. Адже в майбутньому вона зможе стати всебічно розвиненою людиною і, можливо, відомим музикантом. У будь-якому разі, я не зустрічала ще людини, яка б пошкодувала про те, що вміє грати на скрипці.

За матеріалами інтернет-магазину Robik-Music.

Переклад із російської Сніжани Лісової.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...