• Головна
  • Арман Абовян: Україну штовхають до анархії
19:33, 20 січня 2014 р.

Арман Абовян: Україну штовхають до анархії

Політичний оглядач з Вірменії Арман Абовян вважає, що недільні події на вул. Грушевського у Києві спровокувала опозиція, щоб підтримати рівень протестних настроїв, однак через втрату контролю над екстремістськими групами це призвело до масштабних сутичок і десятків постраждалих. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі каналу БТБ. На його думку, нічні події 19 січня перейшли межу, за якою починається анархія. «Є певний закон, який говорить: хто б не був при владі, як би не боролася опозиція з нею - є певний поріг, який не можна переходити, бо після цього боротьба опозиції за владу перетворюється в анархію, неконтрольовану анархію, до чого зараз штовхають українців усіма можливими силами і методами», - наголосив оглядач.

На його думку, протестний креатив опозиції давно вичерпався, оскільки кроки Президента були дійсно вдалими і виправданими в ситуації, коли не отримавши розуміння і підтримки від Євросоюзу під час підготовки Угоди про асоціацію, він зумів досягти вигідних домовленостей із Росією. Тож опозиція не змогла протиставити нічого конструктивного та вдалася до провокацій. «Що вона могла запропонувати? Загальний страйк? Акції непокори? Заради Бога, ці акції вже третій місяць тривають. Народ просто втомився виходити, слухати, бачити, що нічого не змінюється, і повертатися додому. Вихід був тільки один у опозиції: спровокувати невелику сутичку», - зазначив він.

«І тут ситуація виходить з-під контролю, ситуація просто вибухає, це просто кошмарно. Тому що підготовлені групи молодих людей закидають поліцію, яка стоїть не рухаючись, камінням, петардами, завдають фізичного каліцтва. І це було підготовлено. Інша справа, що опозиція не контролює ті групи провокаторів і бойовиків, які є в її рядах», - вважає Абовян. Експерт переконаний, що групи радикально налаштованих молодиків дуже мобільні і добре підготовлені «Це підготовка, це спеціальна технологія, будемо так її називати. А навіщо вона підготовлена - це вже інше питання», - зазначив він.

При цьому політичний оглядач переконаний, що в будь-якій демократичній країні, в тім числі, у США, такі акції були б розігнані в найжорсткіший спосіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...