• Головна
  • На Рівненщині дві третини смертей – від хвороб серця
10:31, 17 січня 2014 р.

На Рівненщині дві третини смертей – від хвороб серця

За даними управління охорони здоров’я Рівненської області, серцево-судинні захворювання посідають перше місце в структурі захворювань і зумовлюють майже дві третини всіх випадків смерті та третину причин інвалідності в області.

Упродовж останніх років щороку в регіоні реєструється від 800 до 900 випадків інфаркту міокарда. В 2013 році збільшилась кількість виявлених хворих з інфарктом міокарду порівняно з аналогічним періодом минулого року (за 9 місяців 2012 року було зафіксовано 616 таких випадків, а за 9 місяців 2013 року – 648).

Щороку в області реєструється понад 2500 гострих порушень мозкового кровообігу. Інсульт значно випередив злоякісні пухлини і займає друге місце серед причин смерті. Третина осіб, які перенесли інсульт, є працездатного віку, але лише 10 відсотків серед тих, які вижили, повертаються до попередньої активності.

На думку медиків, захворюваність на серцево-судинні та судинно-мозкові хвороби стала не лише медичною проблемою, а і соціальною, для розв’язання якої необхідні державна підтримка, координація зусиль усіх місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

На виконання програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань в області розроблена спеціальна програма. Вона передбачає комплекс заходів щодо раннього виявлення такого типу захворювань й надання кваліфікованої допомоги в клінічних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...