• Головна
  • Чи збудують розважальний заклад на території єврейського кладовища?
18:03, 13 січня 2014 р.

Чи збудують розважальний заклад на території єврейського кладовища?

Цією ситуацією дуже стурбований голова Дубенського регіонального Фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України, підполковник у відставці Віктор Ніколайчук. Адже одним з напрямків діяльності цієї громадської організації є збереження, охорона та догляд за військовими і цивільними кладовищами.

«Неодноразово місцева влада намагалася використовувати територію кладовища для розміщення торгових місць, розширення меж існуючого ринку, пристрої торгових або розважальних закладів. І тільки при втручанні громадськості, за допомогою єврейської громади вдавалося перешкодити реалізації подібних цинічних планів», – йдеться у зверненні Віктора Ніколайчука.

Організація просить сприяння для припинення свавілля і беззаконня, що спрямовані на знищення національної історичної святині дубенських євреїв.

Аби розібратися в ситуації, редакція газети «Рівненська правда» звернулися до міського голови Дубна Василя Антонюка.

Земельна ділянка, про яку йде мова, не є територією кладовища. Це земля, що знаходиться між кладовищем та кафе. Справа в тім, що ця частина землі постійно була у занедбаному стані, її, якщо можна так сказати, перетворили на смітник самі ж мешканці Дубна. Власнику кафе, що розташовується неподалік, також не подобалося те, що біля його закладу знаходиться цей смітник. Тому ми цю землю віддали в оренду власнику кафе лише для того, аби він доглядав за цією територією. А землю єврейського кладовища ніхто в приватну власність не віддає і віддавати не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...