• Головна
  • Найвідоміші торгові марки Рівненщини
Цікаво
10:39, 4 грудня 2013 р.

Найвідоміші торгові марки Рівненщини

Цікаво

Словосполучення «торгова марка» чули, напевно, всі. Але не кожен знає, що ж це таке. Торгова марка – це позначення для ідентифікації вашого бізнесу та продукту серед багатьох інших виробів чи послуг. Це надзвичайно необхідний об’єкт не лише для виробника, але й для споживача.

На теренах Рівненщини зустрічається чимало торгових марок із дивними назвами. Це можуть бути й казкові персонажі, й історичні постаті, назви тварин, а часом навіть назви відомих світових компаній. Словом, хто на що здатний.

Серйозні ж виробники запроваджують свої унікальні торгові марки. І це правильно! Тому що із часом ці торгові марки споживачі починають впізнавати серед розмаїття інших, не таких оригінальних назв.

Наприклад, рівненське пиво «Рівень Бергшлосс» знайоме не лише місцевим мешканцям, - його люблять по всій Україні. Це яскравий приклад того, як місцева торгова марка стає всеукраїнським брендом.

Згадайте й торгову марку «Родина» - ці костопільські солодощі можна знайти на полицях не лише українських крамниць, але й білоруських, молдовських, російських. Продукція «Родина» настільки популярна, що в інших регіонах України її навіть намагаються копіювати.

Мережа хлібозаводів «Рум’янець» - яскравий приклад європейського підприємства, що працює за світовими стандартами. «Рум’янець» став не лише регіональним лідером – за ним з-під лоба спостерігають навіть зарубіжні конкуренти.

Ну і нарешті одна із найвідоміших рівненських торговим марок – «Реноме» вже не один рік підтверджує свою реноме. Під цією торговою маркою працюють як меблеві виробники, торгові підприємства так і будівельники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...