![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
Концерт
09:42, 29 листопада 2013 р.
Ліричний акустичний вечір в Острозі від Сергія Колоса
Концерт
Із сольним виступом до острозького Культурно-мистецького центру завітав Сергій Колос, відомий як вокаліст гурту «Фіолет». Співак порадував слухачів вже відомими композиціями гурту та новими власними піснями. Вже близько року Колос сольно гастролює містами України, виступив на території Білорусії. Співак назвав причину сольних концертів: «Просто є такі композиції, які не входять у творчість групи».
![hipjzMGGI2A](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/529/84576f3376/abb846a97b58a22540aec906470c6c0b.jpg)
Навчаючись у Луцьку, Сергій Мартинюк був членом громадської організації, де й обрав собі псевдонім Колос. Не маючи музичної освіти, він з 2009 р. успішно розпочав свою кар’єру музиканта. Все починалося із гурту «В.О.Д.А.», а тепер він пише пісні і виступає із гуртом «Фіолет» та готує вже другий сольний альбом. Перший альбом вийшов у день народження виконавця, за що й отримав назву «28.12.84». Співак має власний стиль виконання і не підлаштовується під слухачів, а шукає саме свою аудиторію.
![_BD8SE4V58k](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/529/84576f3376/1e0fd875a74f81e475fc9e5e7e725371.jpg)
Колос увесь вечір радував острозьких слухачів ліричними композиціями. «Мені подобається виступати і під електро, і під акустику. Тільки тут менше треба кричати», - зазначає співак. Виступ Колос розпочав із вже відомої пісні «Терті джинси». Співак виконував пісні разом із Миколою Тимощуком, який є також учасником гурту. Співав Колос чуттєво, вкладав душу в кожне слово. Окрім сольної творчості співак презентував пісні гурту «Фіолет» та кавер на білоруський гурт «Ляпіс Трубецкой»- «Грай». Глядачі не лише слухали, а й намагалися підспівувати виконавцю. Співак робив невеличкі паузи між піснями, щоб зблизитись з публікою, і спілкувався із слухачами, зокрема згадав про євроінтеграцію. Сам виконавець щиро вірить, що Президент України таки підпише договір, але сумнівається, щодо однозначно позитивних результатів для країни.
![1E8_yYrZfdc](https://s.0362.ua/upload/images/news/intext/529/84576f3376/c3dfcd3574cfd834fe40a413ceb1fd2b.jpg)
Концерт був дуже емоційний. Глядачі не хотіли відпускати виконавця, тому на останок він виконав ще дві пісні – кавер на пісню «Соколята» Волинського співака В’ячеслава Хорсенка та композиція «21» гурту «Фіолет». Палкі шанувальники чекали співака біля сцени, щоб отримати автограф і сфотографуватися. Колос обіцяв ще повернутися.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...