• Головна
  • „Розділивши мить” - виставка під такою назвою відкрилася 24 листопада 2013 року у ТРЦ Екватор
Виставка
16:31, 27 листопада 2013 р.

„Розділивши мить” - виставка під такою назвою відкрилася 24 листопада 2013 року у ТРЦ Екватор

Виставка

Виставка присвячена роботі Ротаракт клубів України і пройде у 14 різних містах впродовж 4 місяців (з листопада 2013 р. по лютий 2014 р.). Міста, які приймуть фотовиставку: Івано-Франкіськ, Ужгород, Львів, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Кіровоград, Черкаси, Одеса, Ялта, Дніпропетровськ, Харків, Полтава, Київ. Дана фотовиставка організовується спільно Ротаракт Клубами України.

Рівне стало четвертим містом — господарем, котре прийняло у себе фотоколаж.

Фото передусім виконує дескриптивну та пізнавальну функції, тобто стає новим та найвизначнішим засобом опису навколишньої дійсності й інформування. Фотографічні образи нині забезпечують людям більшу частину знань про те, яким було минуле, і про багатство теперішньої доби. Таким чином, Ротаракт клуби України вирішили поділитися своїми проектами з іншими людьми.

Одним з традиційних напрямків роботи Ротаракт клубів є робота з дітьми, позбавленими батьківського піклування. Фотовиставка “Розділивши мить” є частиною серії соціальних проектів, що відображають досвід роботи з інтернатами та сиротинцями.  Нашим є забезпечення не лише покращення матеріальної частини перебування дітей в таких закладах, але й організація для них різного роду розвиваючих і розважальних заходів, які допомагають їм соціально адаптуватися. Виставка є підсумком роботи за останні декілька років і дає змогу проаналізувати досвід різних клубів та знайти нові горизонти в роботі з такими дітьми.

Дуже знаковим стало те, що підтримати знедолених дітей з інтернатів приєдналося багато дітей Рівного. Під час відкриття виставки, свої таланти та енергетику подарували вихованці студії східного танцю “Зафіра”, клубу спортивно — бального та сучасного танцю “Клуб 15”, лауреатка міжнародних та Всеукраїнських конкурсів гри на духових інструментах, флейтистка Дарина Константинова та юна народна зірка Кіра Кравченко. Всі присутні змогли насолоджуватися запальною румбою та ча-ча-ча, сучасним хіп — хопом та класичним віденськими вальсом, пряним східним танцем, яскравим виступом у циганському стилі, чарівною мелодією флейти та кришталевим дзвінким голоском  п'ятирічної Кіри. Після виступів всі учасники, котрі допомогли організувати свято отримали символічні подарунки від клубу Ротаракт Рівне. Також всі бажаючі змогли взяти  участь у вікторині, організувати яку допомогли Арт — кав'ярня Сальвадор Далі та ТРЦ Екватор.

Після урочистої розважальної частини всі присутні мали змогу пожертвувати речі та кошти, котрі будуть передані у Великомежиріцьку школу — інтернат. Дуже приємно було спостерігати високу соціальну активність рівнян та співпереживання знедоленим діткам. Адже метою виставки було висвітлення життя діток у розпридільниках та сиротинцях,  привернення уваги до індивідуальних проблем кожної дитини, акцентування уваги на ролі суспільства у вирішенні проблем дітей.

Організатори виставки щиро вірять, що дана мета була досягнута і нагадують, що часто для дітей бажанішим є навіть не стільки сам подарунок, а увага, при його врученні. Виставка буде працювати ще до 28.11.2013  у ТРЦ Екватор. Одяг, взуття, книги, чи інші речі можна приносити в Ательє кераміки “Атем”.

Ще раз вдячні всім, хто допоміг організувати це свято.

Для всіх охочих і людей, котрих цікавить волонтерський рух нагадуємо наші контакти:

[email protected]

Фотозвіт із події: http://www.0362.ua/photo/69

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...