• Головна
  • Рівненський водоканал назад обласній раді чи приватним інвесторам?
18:02, 27 листопада 2013 р.

Рівненський водоканал назад обласній раді чи приватним інвесторам?

Це питання обговорювали члени робочої групи на чолі з депутатом облради Романом Василишиним. Після розгляду одноголосно було вирішено скасувати передання водоканалу місту та вже 10 грудня зібратися для вирішення остаточної долі Рівненського водоканалу.
Нагадаємо, що 20 листопада відбулося перше засідання робочої групи на чолі з екс-головою облради Романом Василишиним. Тоді міський голова Рівного Володимир Хомко наголосив, що міська влада відмовляється прийняти Рівнеоблводоканал у свою власність. Адже збитки Рівненоблводоканалу складають приблизно 25 млн.грн. на рік і закрити це з міського бюджету неможливо.

Після першого засідання члени комісії вирішили вивчити це питання детальніше і 25 листопада організували вже повторне засідання.

На початку засідання депутат облради Роман Василишинпояснив, що зараз важко сказати яким чином Рівненський водоканал може здійснювати свою роботу і як він може фінансувати, щоб не бути збитковим. Після цього кожен із членів комісії, а їх на засідання прийшло семеро із дев'яти, висловив свою думку щодо можливого перебігу подій та вирішення долі водоканалу.

Так, депутат Рівненської обласної ради Григорій Мініч висловив думку, що "зараз Рівненський водоканал знаходиться у підвішеному стані. Одні його відпустили, а інші - не взяли. Якщо така ситуація продовжуватиметься далі, то невідомо до чого це може призвести. Добре було б, якби були люди, які взяли б його в оренду і нормально ним управляли".
- Потрібно відмінити рішення про передачу Рівненського водоканалу місту, бо міський бюддет його не потягне, - наголосила заступник міського голови Рівного та депутат облради Галина Кульчинська. - Можливим шляхом вирішення цієї проблеми є передача водоканалу у приватні руки, але при цьому треба зробити усе, щоб це не вплинуло на підвищення тарифів за водопостачання для населення.

Цю думку підтримали заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Володимир Новак та депутат Рівненської обласної ради Віталій Грицак.

В результаті обговорення було прийнято рекомендувати обласній раді відмінити рішення від 22 квітня 2011 року "Про передачу РОВКП ВКГ "Рівненоблводоканал" у власність територіальної громади міста Рівне". Адже як пояснив в.о. голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко: "Як цю проблему може вирішити місто, якщо навіть в області немає таких коштів".

А вирішення долі "Рівнеоблводоканалу" заплановано на 10 грудня 2013 року, тоді і планують провести чергове засідання робочої групи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...