![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:02, 26 листопада 2013 р.
Через слизьку дорогу маршрутка «Рівне-Шубків» з 10 пасажирами опинилася в кюветі
Поблизу села Великий Житин Рівненського району черговим караулом аварійно-рятувальної частини АРЗ СП Головного управління Держслужби з НС було відбуксировано з кювету на проїжджу частину дороги маршрутне таксі "Рівне-Шубків".
Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Водій маршрутки пояснив рятувальникам, що через складні погодні умови, а саме слизьку дорогу не впорався з керуванням та з'їхав у кювет. На момент пригоди в машині перебувало 10 пасажирів, ніхто з людей не постраждав. Самотужки водій виїхати з природної пастки не зміг, тому і зателефонував рятувальникам. За допомогою спецобладнення маршрутне таксі витягнули на дорогу та пасажири безперешкодно продовжили свій рух.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...