• Головна
  • У галереї “Євро-арт” Роман Штігер презентував збірку “Невірші”
Презентація збірки
22:22, 25 листопада 2013 р.

У галереї “Євро-арт” Роман Штігер презентував збірку “Невірші”

Презентація збірки

24 листопада у Галереї європейського живопису “Євро-арт” відбулася презентація збірки Романа Штігера “Невірші”. Зустріч із львівським автором відбулась у Рівному вже не вперше.

Свою творчу діяльність Роман розпочав у 2009 році. На його рахунку вже більше двох сотень поезій, публікації у літературно-художніх журналах «Дніпро» , «Мистецькі грані» , «Люблю+Слово»,  «Експрес COOL», альманасі СКІФІЯ-2012 , антології "32 за Фаренгейтом". Автор нерідко проводить творчі вечори та вже побував у Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Києві, Дніпропетровську. Брав участь у літературних фестивалях «Львівський форум видавців», «Київські Лаври» та «Гоголівка». 

Цьогоріч поет видав збірку “Невірші” накладом у шість сотень примірників. Вона складається із 46 творів, написаних верлібром. Звідси походить і авторська назва збірки. Роман Штігер розповів, що йому не одноразово доводилось чути критику через нестандартну форму його творів. Але не зважаючи на це, юнак продовжує писати в особливій, притаманній йому манері та навіть пишається тим, що створює щось нове та незвичне.

Зокрема, у самій назві збірки автор навмисне припустився граматичної помилки. Він вважає, що його верлібри це те, що потрібно  насамперед відчути, пропустити крізь себе та співпережити замість того, щоб намагатись  проаналізувати та зрозуміти.
Молодий поет не є прихильником конкретної філософської течії, а просто   вірить у любов, взаємність, щирість та справжні почуття. Зізнається, що кожного разу пише неначе востаннє, адже йому завжди здається, що нічого несказаного вже не залишилось. Але через деякий час життя знову приносить новий ковток натхнення. А надихає автора все: природа довкола, кохання та рідне “місто Лева”. Особливо притягують його місця, де можна дивитись на місто з висоти пташиного польоту. Роман Штігер розповів про те, що ніколи не мріяв про власну збірку. На це наштовхнули його  друзі та знайомі, які безпосередньо допомогли у її видавництві та оформленні.

На завершення гості мали можливість отримати у подарунок збірку “Невірші” з автографом автора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...