• Головна
  • На Рівненщині закриють дитячу колонію?
08:17, 22 листопада 2013 р.

На Рівненщині закриють дитячу колонію?

Дубенська дитяча виховна колонія на Рівненщині може потрапити під реформування дитячих виправних установ. Її, які і ще 5 колоній, планують закрити. Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко вважає, що це допоможе утвердити гуманний підхід у перевихованні дітей.
На початку цього року в Україні діяло 12 дитячих колоній. Зараз цю кількість зменшили до 8. До кінця ж року планується, що дитячих виправних закладів залишиться 6, а в перспективі і взагалі 4. 

Нині у дитячих виправних закладах країни знаходиться менше тисячі дітей (приблизно 960 осіб), з них 558 перебувають у колоніях для неповнолітніх.

- Дитячі виправні колонії потрібно переформатовувати. Їх потрібно не обгороджувати колючим дротом, а брати туди вихователів та психологів, які могли б навчати чогось цих дітей, - наголошує Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. - Утримання дітей за гратами - це повинен бути останній метод покарання. 
Крім того, Юрій Павленко зазначив, що прийняття рішення про закриття колоній буде приймати пенітенціарна служба. Нині ж у самій колонії не повідомлені про можливе її закриття.

- Швидше за все при такому реформуванні вирішать залишити Ковельську колонію, а не Дубенську, - прогнозує тим часом Юрій Павленко.
Дубенська виховна колонія
35600 м. Дубно Рівненської області, вул. Садова, 7 
тел. (03656) 4-35-71

Ковельська виховна колонія
45010 м. Ковель Волинської області, вул. Шевченка, 20
тел. (03352) 5-32-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...