Цікаво
17:30, 21 листопада 2013 р.

Незвичайні винаходи рівнян

Цікаво

Людина, у своєму прагненні до чогось нового та корисного для суспільства, постійно щось вигадує, поліпшує, майструє. Так з’являються винаходи та корисні моделі. У вашому уявленні, мабуть, при слові «винахід» постає такий собі високотехнологічний апарат (пристрій), новий конвеєр із мільйоном гвинтиків. Звичайно ж, це також не далеке від істини (оскільки є і такі винаходи, і цілі групи винаходів). Проте, найчастіше, більшість нових рішень виникають із звичайних побутових речей, є їх покращенням та результатом їх незвичайного (нестандартного) осмислення. Саме у такий спосіб, на основі утилітарних речей, виникають нові, здавалось би, часто досить прості рішення.

Якщо продовжувати практику історій з життя рівнян, то, далеко не усі знають про рішення підприємливих працівників рівненського підприємства «Рівне-торг», які знайшли несподіване рішення з пакування цукру та чаю у одноразовий пакетик одночасно у двох відділах, при цьому помістивши паличку для перемішування чайного напою поміж ними. (Тепер споживачу для приготування чаю із цукром, достатньо просто залити одноразовий пакетик окропом та перемішати все це паличкою, що знову ж таки прикріплена до пакетику). Досить зручно (особливо на корпоративах чи семінарах))).

Це, звичайно ж, цілком реальні винаходи та досить успішні, на сьогодні. Цей незвичайний продукт вже активно продається в Україні. Фахівцями патент-офісу «Рівнепатент» патентного повіреного на Рівненщині Юрія Трачука було оформлено заявочну документацію для отримання патенту на корисну модель України. Патент вже зареєстрований. Одночасно, подано нові заявки на реєстрацію корисних моделей у інших країнах світу. Це дозволить рівненським підприємцям виходити із своїм продуктом на зовнішні ринки, ставати експортерами, заробляти таку потрібну нашій країні валюту))).

Водночас, завершуючи короткий розділ незвичайних винаходів рівнян, пропонуємо також і звернути увагу на такі, що здаються «космічними» та недосяжними. Приміром, в Укрпатент (відомство, що реєструє винаходи та інші об’єкти промислової власності) періодично звертаються із заявками на винаходи винахідники «літаючих тарілок», «вічних двигунів», торсіонів та ін. фантасмагоричних речей. (Відкриємо секрет, що і до патент-офісу «Рівнепатент» такі особи неодноразово зверталися). Ще, деякі винахідники придумують головні убори, що нібито дозволяють отримувати інформацію та енергію із космосу. Притому, ці горе-винахідники нерідко, з міною справжнього олімпійського переможця, приходять до патентного повіреного безпосередньо у цьому, так званому «обладунку» (певно, аби він сам зміг переконатися у промисловій придатності «чудо-техніки»).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...