• Головна
  • В Україні заборонили індійські ліки «Лактовіт», а аптеки зобов’язали знищити залишки
18:02, 20 листопада 2013 р.

В Україні заборонили індійські ліки «Лактовіт», а аптеки зобов’язали знищити залишки

Держлікслужба заборонила індійські ліки «Лактовіт», які використовуються для лікування дисбактеріозу, ідеться у розпорядженні Держлікслужби України.

 Розпорядженням Державної служби з лікарських засобів (№24765-1.3/2.3/17-13 від 18.11.2013) було заборонено здійснювати реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу «Лактовіт Форте», порошок для приготування оральної суспензії по 4 г у пакетиках №10 (Ікс Ель Лабораторіес ПВТ Лімітед, Індія; ЕфДіСі Лімітед, Індія; Віндлас Хелскере ПВТ. Лтд, Індія). 

Суб’єкти господарювання, при наявності вказаного лікарського засобу, повинні повідомити територіальний орган Держлікслужби України за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання цього розпорядження. 

У разі знищення відходів лікарського засобу, у двотижневий термін направити до територіального органу Держлікслужби України за місцем розташування копію акту про знищення відходів лікарського засобу. 

При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в даному розпорядженні. У той же час, цього ж дня Державна служба України з лікарських засобів та Департамент фармацевтики Міністерства хімічної промисловості та добрив Уряду Індії підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. 

Підписання документу відбулося у Нью-Делі у рамках засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торгівельному, економічному, науковому, технічному, промисловому та культурному співробітництву. Меморандум передбачає активізацію співпраці у фармацевтичнії галузі, зокрема, в питанні створення спільних підприємств, досліджень та розробок у фармацевтичній та біофармацевтичній галузях, пишуть Вікна

Важливим напрямом спільної діяльності стане передбачений документом обмін інформацією з питань регулювання експорту та імпорту лікарських засобів та імунобіологічних лікарських засобів, включаючи активні фармацевтичні інгредієнти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...