• Головна
  • Створити потужний оберіг - ляльку-мотанку можна завдяки ELITE club SCHOOL
Актуально!!!
16:17, 20 листопада 2013 р.

Створити потужний оберіг - ляльку-мотанку можна завдяки ELITE club SCHOOL

Актуально!!!

Культура створення ляльок простягається на тисячоліття в минуле та знаходить відображення у традиціях практично всіх народностей світу. Матеріал та спосіб виробництва ляльок варіюється в залежності від мети та ідеї, яка закладалась у таку річ. Найчастіше це був оберіг, іграшка для дитини, яка повинна була її захистити від усіх лих, розважити, розкрити сутність культури, традицій, усвідомлення себе. Створювались ляльки для досягнення певної мети, позбавлення від недуг, збереження сімейного благополуччя, зв’язку зі своїм родом. Зрештою, інформації доволі. Можна віднайти в літературних джерелах та мережі інтернет-ресурсів. Найцінніший досвід, все-таки, можна отримати у безпосередньому спілкуванні з носіями цієї древньої етнічної культури – аби особисто відчути, що таке лялька-мотанка й для чого її в’язати.

В рамках проекту ELITE club SCHOOL планується проведення відкритого майстер-класу з виготовлення індивідуальних оберегів, який погодилась для всіх бажаючих провести майстриня, що перейняла традицію від берегинь свого роду – матері, бабусі, прабабусі, Тетяна Кучерук.

cdWYRQ0bGfY

 

Організатор ELITE club SCHOOL, Ірена Слута висловлюється про перспективу проведення класу:

«Тетяна – дуже цікава позитивна дівчинка, котра не просто знайшла свій шлях через розвиток і пропагування давнього українського мистецтва – ляльки-мотанки, це, скоріше лялька-мотанка знайшла її. Тому, що це єдина, наразі знайома мені людина із тих, що займаються ідеєю просування ляльки-мотанки, котра є преємницею в традиції. Тобто, ця традиція передається у них із покоління в покоління – від прабабусі, бабусі,  мами.

Тетяна – дуже глибока, наповнена особистість, яка випромінює спокій і справжню жіночність. Це по-хорошому підкупає, тому, що завжди для мене важливим і цінним є характеристика відповідності того, що транслює людина. Тобто, якщо вона говорить: «Окей, я створюю оберіг і він допомагає, він структурує моє життя, дає мені сили і наповнює мене» - то, напевне, це мусить бути видно по людині, по її очах, стилю поведінки і зовнішньому вигляду. Тетяна саме така – вона наповнена, жіночна, справжня, жива, по-хорошому українська жінка, дівчина. Ті ляльки, обереги, ляльки, які вона створює мають справді дуже глибинну, потужну енергію. Навіть якщо ви заходите у велике приміщення і там знаходиться малесенька лялечка, яка була створена Тетяною, навіть серед багатьох різних предметів, вона так чи інакше впадає багатьом людям в очі. Напевне, саме через ту потужну автентичну енергію, яку випромінює.

NOSm3BWOTgI

 

Особисто для мене, така можливість створити ляльку-оберіг – це унікальна можливість. Це дуже чудовий спосіб навчитися оберігати себе від багатьох негараздів, послуговуючись власним стремлінням, прийнявши до уваги власний внутрішній потенціал, створити те, чому надавали великого значення протягом багатьох століть на теренах нашої землі, України. 

Унікально те, що Тетяна працює і з чоловіками також, хоча довший час вважалось, що такі речі, як ляльки-мотанки, може робити лише жінка, тому, що там передається багато жіночих енергій, або мольфари, тобто чоловіки які займаються специфічно духовними речами. Наразі, у зв’язку з тим, що відбуваються зміни у на планеті в цілому, в енергіях, і чоловічих, і жіночих така можливість є, і вона дієва. Тобто кожна людина, незалежно від стану здоров’я, соціального статусу може зробити собі потужний оберіг, в котрий вкладе опору, підтримку свого роду, свого внутрішнього світу й активізує її до того, що це буде працювати безпосередньо на неї.

6QAP8vkjCok

 

І в рамках ELITE club School ми надаємо таку унікальну можливість. В зв’язку з тим, що було багато ідей і прохань різних людей ззовні, від людей які би хотіли прийняти участь у заходах, які відбуваються в рамках ELITE club, які ми активно висвітлюємо завдяки дружньому сайту 0362.ua , ми можемо зараз з радістю повідомити  вам, що така можливість з’явилась.

І зважаючи на те, що в цей час, перед початком Нового Року, тема буде особливо актуальною, адже дуже правильно ввійти в Новий рік з новими енергіями, вміннями, навичками і створити для себе потужний символ року. Можливо, це буде Ваша особиста робота для себе, можливо Ви зробите ляльку-мотанку в подарунок для найближчої людини. Можливо, це буде оберіг, що нестиме потужний заряд для Вашої сім’ї, або ж для Вашої справи, або для Вашого здоров’я. В будь-якому випадку, така лялька працює, дає  можливість для колосального стрибка для максимізації власних можливостей. І саме тому ми хотіли б комунікувати зі світом, даючи всім охочим спробувати на собі, відчути, що таке «навчатись в ELITE club School», що таке «вірити в себе» і «розвивати власний потенціал».

Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитись до структуризації власного простору, наповнення особистості, стабілізації та покращення стану здоров’я через творення власної ляльки-мотанки в традиціях нашого народу!

Реєстрація відкрита. Більше інформації тут: http://vk.com/eliteopenday 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...