• Головна
  • У Рівному почали працювати нові курси іноземних мов – Освітній центр «Успіхх».
Реклама
12:36, 20 листопада 2013 р.

У Рівному почали працювати нові курси іноземних мов – Освітній центр «Успіхх».

Реклама

У Рівному почали працювати нові курси іноземних мов – Освітній центр «Успіхх». Курси іноземних мов пропонують різноманітний спектр послуг:
вивчення іноземних мов;
підготовка до ЗНО;
підготовка дітей до школи;
перекладацькі послуги.
Курси очолює Орлова Оксана Василівна – людина з багаторічним досвідом викладача і керівника. За роки роботи Орлова О.В. підняла «на ноги» не одні курси. Приємним  є те, що її робота була належно оцінена: підприємство, яке очолювала Оксана Василівна, потрапило в Лігу кращих 2012 року (за міжнародним рейтингом, проведеним Державним органом статистики України).
Наступного року ім’я Орлової О. В. прозвучало в Загальнодержавній рейтинговій програмі (нагорода – золото – за напрямком «Освіта дорослих та інші види освіти»).
Директор вміє налагоджувати роботу курсів, підбирає справжніх фахівців своєї справи. Лише за декілька місяців цього навчального року клієнтами курсів іноземних мов «Успіхх» стали:
Рівненська обласна клінічна лікарня
Рівненська центральна міська лікарня
Рівненська міська дитяча лікарня
Рівненський міськвиконком
Крім того, почали існувати групи дитячого, підліткового, базового дорослого вивчення іноземних мов. На курсах працюють фахівці з шкільних предметів, які мають досвід роботи по підготовці до ЗНО.
В Освітньому центрі «Успіхх» працює колектив, який є фанатом своєї справи, а це значить, що з ними результат Вам гарантовано.
Освітній центр «Успіхх» - це
Ваш імідж,
Ваш потенціал,
Ваше майбутнє,
Ваш Успіх!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...