• Головна
  • Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца
11:17, 18 вересня 2013 р.

Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца

Окраса Рівненського зоопарку, африканський лев Принц, відтепер має надійного опікуна - Національний університет водного господарства та природокористування. А ім'я для новонародженого левеняти придумають на конкурсі студенти "водника"!

- Лев - це наш талісман, - говорить в.о. ректора Національного університету водного господарства та природокористування, доктор наук з державного управління професор Микола Корецький. - Відтоді, як у 1959 році тодішній інститут інженерів водного господарства був переведений до Рівного, кожен наш випускник асоціює "водний" з головним корпусом, вхідні сходи до якого прикрашає барельєф лева. Саме "біля лева" традиційно фотографуються випускники. Тож цілком логічно, що на засіданні Вченої ради ми вирішили стати опікунами справжнього лева, який мешкає в Рівненському зоопарку - найкращому, на моє переконання, зоопарку України.

Програма опікунства над тваринами стартувала у Рівненському зоопарку в травні нинішнього року. Працівники звіринця розрахували витрати на місячний раціон для кожної з тварин - і нині як підприємства, так і фізичні особи мають змогу отримати почесний статус опікуна тієї чи іншої тварини, взявши на себе витрати з її харчування. Для дрібніших тварин вартість місячного меню може вимірюватись кількома сотнями гривень, а ось цар звірів - лев - потребує особливого харчування - щодня він з'їдає близько 10 кг м'яса. Та ще й не простого, а відбірного - лев не буде їсти абищо, посміхаються працівники зоопарку. Відтепер, разом із африканським левом на ім'я Принц, опікунів має вже вісім тварин із Рівненського зоопарку, серед яких - зубр, рись, полярний вовк, шотландська худоба, сова пугач.

Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-1
Відтепер поряд із табличкою "Лев африканський" на вольєрі з левами - ще одна: вона засвідчує, що лев - під опікою НУВГП
Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-2
Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-3
А ось і він - красунчик Принц!

- У назві нашого університету є слово "природокористування", ми прищеплюємо студентам шанобливе ставлення до природи, до всього живого, тож логічно, що НУВГП бере під опіку одного з мешканців зоопарку, - продовжує Микола Корецький. - Тим більше, що наша співпраця триває вже не один рік - студенти постійно проходять практику на базі Рівненського зоопарку. Думаю, що і опікунська програма цим не обмежиться - на засіданні Вченої ради ми запропонували, аби не лише університет у цілому, а й навчально-наукові інститути, кафедри, зрештою, окремі викладачі розглянули можливість долучитись до неї, також взявши під опіку мешканців нашого зоопарку.

Добру справу в.о. ректора НУВГП Микола Корецький та директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк засвідчили підписами під угодою про співпрацю.

Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-4

 

В.о. ректора НУВГП Микола Корецький і директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк перед підписанням угоди про опікунство
Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-5
В.о. ректора НУВГП Микола Корецький демонструє Сертифікат опікуна, який засвідчує: відтепер африканський лев із Рівненського зоопарку - під надійною опікою Національного університету водного господарства та природокористування

А всі присутні отримали змогу потримати на руках маленьке левеня, яке народилось у Рівненському зоопарку лише місяць тому. Ця тваринка, яка важить лише 6,5 кг, ще не має імені. Його для левеняти придумають на конкурсі студенти НУВГП! Отож, співпраці між водним університетом і Рівненським зоопарком - міцнішати, розвиватись і надалі!

Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-6
Це левеня ще не має імені. Його придумають на конкурсі студенти НУВГП
Водний університет взяв під опіку африканського лева Принца, фото-7
Керівники та студенти НУВГП сфотографувались на згадку біля вольєра з новим підопічним
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...